Будинок
вашої мрії
01
Архітектура
02
Оточення
03
Панорама
04.
Увійти до будинку
Веб-камера
скролл вгору
БУДИНОК ПРЕМІУМ КЛАСУ

ЕЛІТНА НОВОБУДОВА В КИЄВІ НА ПЕЧЕРСЬКУ

ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) розташований у найбільш тихій та респектабельній частині Києва - мікрорайоні Звіринець на Печерську. Панорамне скління від підлоги до стелі і фантастичні краєвиди Ботанічного саду - відмінна риса елітних квартир в житловому комплексі.

 Якщо Ви хочете купити квартиру в центрі Києва - елітна нерухомість на Печерську в ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) - це, безумовно, правильний вибір. Кожна деталь в будинку підкреслює особливий статус власників елітних квартир в Києві: просторі планування з санвузлами і вбиральнями при кожній спальні, мала кількість квартир в будинку і на поверсі, ультрасучасна інженерія, автономне опалення та нагрівання води, багаторівнева система контролю доступу, власна служба охорони та експлуатації

Серед новобудов на Печерську житловий комплекс Busov Hill вигідно відрізняє архітектура. Ультрасучасний фасад новобудови виконаний в алюмінієвому профілі Schueco (Німеччина), а зовнішні стіни облицьовані дизайнерським керамогранитом італійсько-німецької фабрики PorcelainGres. Поєднання панорамного скління і керамогранітних плит, що імітують зріз натуральної скелі, створює неповторний архітектурних вигляд елітної новобудови в Києві.

 ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) є, мабуть, найбільш титулованою новобудовою серед всіх елітних житлових комплексів у Києві. Так, в активі новобудови на Печерську, звання «Елітна новобудова року» від професійної премії «Український будівельний Олімп». Також елітний житловий комплекс отримав гран-прі і перемогу в номінації «Зручність для життя» незалежного дослідження «Ревізор новобудов», тим самим підтвердивши звання кращої елітної новобудови Києва. Крім того, елітний житловий комплекс став переможцем у номінації «Житловий комплекс преміум класу» будівельної премії «Building Awards 2016».

 Вибираючи елітну нерухомість в Києві, Ви напевно зіткнетеся з проблемою завищеної вартості. Перевага ЖК Busov Hill - це конкурентні ціни при високій якості будівництва.

Життя в стилі преміум

Створюючи Busov Hill, ми в кожній деталі прагнули досягти досконалості. Ми обрали найзеленіше і найспокійніше місце в 10 хвилинах їзди від Хрещатика, яке поєднує заміський комфорт і зручність проживання в серці шумного мегаполісу. На кожному поверсі розмістили від 2 до 4 квартир, використали винятково панорамне скління в алюмінієвому профілі Schuco. Фешенебельне фойє з висотою стелі 8 метрів, оздоблення фасаду німецьким дизайнерським керамогранітом, вільні планування, швейцарські високошвидкісні ліфти, оптимальний баланс внутрішньої та зовнішньої інфраструктури для мешканців, закрита територія під цілодобовою охороною, висококласний сервіс і знакова архітектура - це переконливі ознаки життя в стилі преміум. Вашого життя.

Кращі краєвиди в Києві

Busov Hill розташований у найвищій точці Києва - на вершині Бусової гори, в історичній місцевості Звіринець. Всього в 300 метрах від будинку знаходиться Національний ботанічний сад ім. М. Гришка - найбільша зелена зона центру Києва площею близько 130 га. Найчистіше повітря, розкішне природне оточення, невисока елітарна забудова роблять локацію Busov Hill ідеальним місцем для життя в Києві.

Завдяки особливій архітектурі, практично всі квартири комплексу є видовими. Пагорби ботанічного саду і розливи Дніпра, дзвіниці Києво-Печерської Лаври і монумент «Батьківщина-мати» - все це можна побачити навіть на нижніх поверхах ЖК Busov Hill.

Підтвердження Вашого статусу

Ще на стадії будівництва Busov Hill був удостоєний багатьох професійних нагород і титулів. У скарбничці досягнень проекту - звання «Елітна новобудова року» премії «Український будівельний Олімп», перемога в номінації «Кращий житловий комплекс преміум класу в Києві» премії «Building Awards», перемога в «Гран-Прі» та титул «Найкомфортніший житловий комплекс» від незалежного дослідження« Ревізор новобудов », максимальний рейтинг і звання «Найзручніша новобудова для життя» від всеукраїнського агентства «EuroRating».

Квартира в Busov Hill - це не тільки турбота про комфорт і безпеку найрідніших, а й підтвердження Вашого статусу.

Зворотнiй дзвiнок
офіс продажу
© Busov Hill, 2018.