Будинок
вашої мрії
01
Архітектура
02
Оточення
03
Панорама
04.
Увійти до будинку
Веб-камера
скролл вгору
БУДИНОК ПРЕМІУМ КЛАСУ

ЕЛІТНА НОВОБУДОВА В КИЄВІ НА ПЕЧЕРСЬКУ

ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) розташований у найбільш тихій та респектабельній частині Києва - мікрорайоні Звіринець на Печерську. Панорамне скління від підлоги до стелі і фантастичні краєвиди Ботанічного саду - відмінна риса елітних квартир в житловому комплексі.

 Якщо Ви хочете купити квартиру в центрі Києва - елітна нерухомість на Печерську в ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) - це, безумовно, правильний вибір. Кожна деталь в будинку підкреслює особливий статус власників елітних квартир в Києві: просторі планування з санвузлами і вбиральнями при кожній спальні, мала кількість квартир в будинку і на поверсі, ультрасучасна інженерія, автономне опалення та нагрівання води, багаторівнева система контролю доступу, власна служба охорони та експлуатації

Серед новобудов на Печерську житловий комплекс Busov Hill вигідно відрізняє архітектура. Ультрасучасний фасад новобудови виконаний в алюмінієвому профілі Schueco (Німеччина), а зовнішні стіни облицьовані дизайнерським керамогранитом італійсько-німецької фабрики PorcelainGres. Поєднання панорамного скління і керамогранітних плит, що імітують зріз натуральної скелі, створює неповторний архітектурних вигляд елітної новобудови в Києві.

 ЖК Busov Hill (Бусов Хілл) є, мабуть, найбільш титулованою новобудовою серед всіх елітних житлових комплексів у Києві. Так, в активі новобудови на Печерську, звання «Елітна новобудова року» від професійної премії «Український будівельний Олімп». Також елітний житловий комплекс отримав гран-прі і перемогу в номінації «Зручність для життя» незалежного дослідження «Ревізор новобудов», тим самим підтвердивши звання кращої елітної новобудови Києва. Крім того, елітний житловий комплекс став переможцем у номінації «Житловий комплекс преміум класу» будівельної премії «Building Awards 2016».

 Вибираючи елітну нерухомість в Києві, Ви напевно зіткнетеся з проблемою завищеної вартості. Перевага ЖК Busov Hill - це конкурентні ціни при високій якості будівництва.