Busov Hill став найкращим ЖК преміум-класу

Busov Hill став найкращим ЖК преміум-класу

Busov Hill став найкращим ЖК преміум-класу за результатами 2016 року

 2 грудня відбулося церемонія нагородження будівельної премії «Building Awards 2016», організована Українською Будівельною спілюнотою. Нагороди отримали  кращі об'єкти житлової нерухомості Києва і Київської області в своєму класі за результатами рейтингування.

У категорії «Житлові комплекси преміум-класу» впевнену перемогу серед новобудов Києва здобув ЖК Busov Hill, який споруджується біля Ботсаду на Печерську.

 Житлові комплекси оцінювалися на підставі методології розробленої «Українською Будівельною спілюнотою» з використанням класифікатора нерухомості, запропонованого компанією City Development Solutions.

 Конкурсна комісія враховувала понад 100 параметрів, які стосувалися архітектури та концепції житлових комплексів. Зокрема, кількість квартир в будинку і на поверсі, інноваційність матеріалів та обладнання (від фасадних систем до лічильників ресурсів), оздоблення і різноманітність місць загального користування ... До уваги бралися також особливості розташування, екологічна обстановка в мікрорайоні. Для житлових комплексів в категорії «преміум» враховувалися також особливості планувальних рішень: розміри кухонь, наявність санвузлів при кожній спальні, можливості для облаштування гардеробних.

 Крім того, експерти вивчали показники надійності Забудовника, рівень його соціальної відповідальності, наявність всієї необхідної документації. Також конкурсна комісія проводила візуальний огляд будівель-претендентів на отримання премії.

 «Ми раді, що професійне жюрі премії гідно оцінило матеріали і технології, які ми застосовуємо. Нагорода від Української Будівельної спільноти - важливий показник того, що ми знаходимося на вірному шляху. Будемо прагнути і новими об'єктами підтримувати високу планку, яку компанія «Житлобудінвест» задала проектом «Busov Hill», - зазначив під час вручення нагороди директор компанії-девелопера Ігор Клепач.

Новостройка на Печерске
Новостройка на Печерске
 
 
Останні новини
Почніть весну з виду на квітучий Ботанічний сад!
Останні квартири за супер ціною в будинку преміум-класу.
Читати більше
Дитячий ігровий майданчик
У будинку преміум класу Busov Hill на Печерську функціонує дитячий майданчик.
Читати більше
Готові квартири з дизайнерськими рішеннями
У житловому будинку преміум класу Busov Hill на Печерську пропонуються відразу три квартири з дизайнерським ремонтом на Ваш вибір.
Читати більше
Busov Hill: новий відеоогляд
Переконайтеся в прекрасній сучасній архітектурі ЖК «Бусов Хілл», переглянувши новий відеоогляд нашого будинку.
Читати більше