Schindler поставить ліфти для Busov Hill

Schindler поставить ліфти для Busov Hill

Підписано контракт на постачання та монтаж ліфтового обладнання Schindler

Забудовник елітного житлового комплексу на Печерську - компанія Житлобудінвест - зупинив свій вибір на інноваційній лінійці Schindler 5500 Elevator, яка відрізняється підвищеними характеристиками комфортності ходу кабіни.

Так, моделі пасажирських і вантажопасажирських ліфтів, які будуть встановлені в комплексі, працюють практично безшумно, а також відрізняються плавністю ходу. Ще одна важлива особливість обладнання - висока швидкість - 2 м/с. Таким чином, мешканцям верхніх преміальних пентхаусів на 21-му поверсі знадобиться всього півхвилини, щоб дістатися на рівень центрального лобі житлового комплексу.

У високій - 21-поверховій - секції ЖК Busov Hill буде встановлено 2 пасажирських ліфти місткістю по 8 чоловік і 1 вантажопасажирський ліфт на 13 осіб. У секції на 15-18 житлових поверхів передбачено 1 пасажирський та 1 вантажопасажирський ліфт аналогічної місткості.

Крім того, окремий ліфт буде здійснювати зв'язок житлової частини будинку з 3-рівневим підземним паркінгом.

Лінійка ліфтів, які будуть встановлені в новобудові на Печерську Busov Hill, відповідає максимальному - А-класу енергоефективності, що підтверджено VDI (Асоціація німецьких інженерів).

Schindler Group - компанія зі штаб-квартирою в Люцерні (Швейцкарія), заснована в 1874 році, входить до трійки найбільших виробників ліфтово-ескалаторного обладнання в світі.

Вибір швейцарського обладнання - ще один переконливий доказ відповідального підходу до зведення елітної новобудови на Печерську Busov Hill.

Останні новини
Почніть весну з виду на квітучий Ботанічний сад!
Останні квартири за супер ціною в будинку преміум-класу.
Читати більше
Дитячий ігровий майданчик
У будинку преміум класу Busov Hill на Печерську функціонує дитячий майданчик.
Читати більше
Готові квартири з дизайнерськими рішеннями
У житловому будинку преміум класу Busov Hill на Печерську пропонуються відразу три квартири з дизайнерським ремонтом на Ваш вибір.
Читати більше
Busov Hill: новий відеоогляд
Переконайтеся в прекрасній сучасній архітектурі ЖК «Бусов Хілл», переглянувши новий відеоогляд нашого будинку.
Читати більше