"Обличчя" будинку постачатиме PorcelainGres

Визначено постачальник керамогранітних плит для облаштування навісного вентильованого фасаду житлового комплексу - фабрика PorcelainGres (Німеччина).

При виборі керамічного граніту для фасаду ЖК «Busov Hill», перед компанією «Житлобудінвест» стояло завдання знайти матеріал, який не тільки підкреслить унікальну архітектуру будинку, але і створить образ елітарності, що відповідатиме статусу майбутніх мешканців будинку.

При цьому естетичні властивості матеріалу жодним чином не повинні були поступатися технічним характеристикам, таким як - екологічність, морозостійкість, стійкість до ультрафіолету.

Серія німецького керамограніту GreenTile - повністю відповідала високим вимогам до матеріалу, який стане «обличчям» будинку. GreenTile - це різновид піщаних порід каменю, майстерно спроектований в керамограніті. Дизайн колекції - це вдале поєднання основних вимог - кольору і фактури, які дозволяють відтворити візуальні і тактильні властивості натурального каменю.

Колірна гамма виконана в світло-сірому природному відтінку, який підкреслює вишукану текстуру та створює ефект легкості. Мінімальна повторюваність малюнка (близько 100 різновидів плит - «faces» - в одній серії), створює образ кам'яних слябів, які, як і природі, різноманітні і неповторні.

Крім того, плита і зовнішній вигляд будинку будуть змінюватися залежно від освітлення - спокійна холодна стримана плита в променях заходу сонця «набирає» теплий золотавий відтінок, а при яскравому денному світлі стає урочисто білою.

Фабрика PorcelainGres побудована в 2003 р в місті Фечау, Німеччина. Проект створення матеріалу, в розробці, якого, будуть задіяні архітектори, належав компанії Iris Ceramica & Graniti Fiandre - одному з найавторитетніших італійських виробників керамічної плитки і керамограніту. Безсумнівна відмінність колекцій PorcelainGres - це мінімалістичний стиль, який дозволяє підкреслити особливості сучасної архітектури і дизайну. Фабрика PorcelainGres - це італійський дизайн з німецькою якістю.

Останні новини
Почніть весну з виду на квітучий Ботанічний сад!
Останні квартири за супер ціною в будинку преміум-класу.
Читати більше
Дитячий ігровий майданчик
У будинку преміум класу Busov Hill на Печерську функціонує дитячий майданчик.
Читати більше
Готові квартири з дизайнерськими рішеннями
У житловому будинку преміум класу Busov Hill на Печерську пропонуються відразу три квартири з дизайнерським ремонтом на Ваш вибір.
Читати більше
Busov Hill: новий відеоогляд
Переконайтеся в прекрасній сучасній архітектурі ЖК «Бусов Хілл», переглянувши новий відеоогляд нашого будинку.
Читати більше