Офіси
Офіси
Офісні приміщення на будь-який смак

Перші два поверхи житлового комплексу Busov Hill відведені під комерційну нерухомість. В наявності площі від 77 до 200 м2. Всі приміщення мають вільне призначення і можуть бути використані як для облаштування офісів компаній, так і для надання послуг, торгівлі. Вітринне скло, окремі вхідні групи, вільні планування, інженерія найвищої якості - все це є важливими перевагами комерційної нерухомості в комплексі Busov Hill.

Зручні транспортні розв'язки, респектабельне оточення, високий статус будинку і його майбутніх мешканців - всі ці фактори є запорукою успішного бізнесу для майбутніх власників комерційної нерухомості в ЖК Busov Hill.

Підібрати цікаву конфігурацію, ознайомитися з плануванням і відвідати вільні комерційні площі можна, звернувшись до офісу продажу.

 - фото 1
 - фото 2
 - фото 3
ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ BUSOV HILL

Забудовник здійснює винятково продаж нежитлових приміщень. Водночас ми приймаємо заявки потенційних орендарів площ для подальшого надання інвесторам-покупцям комерційної нерухомості.

Для заповнення заявки на оренду, необхідно обрати бажану площу і заповнити відповідну анкету-заявку в офісі продажів.

Інвестори, які бажають придбати приміщення для подальшої здачі в оренду, отримують можливість відразу ознайомитися з пулом зацікавлених орендарів. Таким чином, вкладаючи кошти в комерційну нерухомість Busov Hill, можна бути впевненим в мінімальних строках повернення та примноження інвестицій.

Переваги наших офісів
Для бізнесу класу deluxe
01.

100% оточення споживачами з високим рівнем доходів, які потребують якісних товарів, сервісу і послуг

Для бізнесу класу deluxe - фото
Вітрини
02.

Всі комерційні приміщення мають фасадне скління від підлоги до стелі на всю ширину стіни, що забезпечує максимум світла і комфорту для роботи

Вітрини - фото
Окремі входи
03.

Для кожного приміщення нижнього рівня, ми передбачили автономний фасадний вхід. Приміщення верхнього рівня мають фасадні входи з підйомомкомфортними сходами - клієнти знайдуть Вас в лічені секунди!

Окремі входи - фото
Інженерія
04.

Будівля обладнана новітніми системами і обладнанням. Автономна система опалення та гарячого водопостачання, незалежні вводи електроенергії.

Інженерія - фото
IP і телефонія
05.

Широкий вибір провайдерів, необмежена кількість телефонних ліній (оптоволокно)

IP і телефонія - фото
Збереження майна
06.

Система пожежних датчиків, пожежна сигналізація з виведенням на центральний пункт

Збереження майна - фото
Диспетчеризація
07.

Цілодобова робота диспетчерського пункту, оперативне реагування власної служби експлуатації

Диспетчеризація - фото
Система безпеки
08.

Цілодобова охорона і відеоспостереження, система контролю доступу

Система безпеки - фото
Зв'язатися з менеджером

Комерційна нерухомість на Печерську - офіси для найвибагливіших