Офіси
Офіси
Офісні приміщення на будь-який смак

Перші два поверхи житлового комплексу Busov Hill відведені під комерційну нерухомість. В наявності площі від 77 до 200 м2. Всі приміщення мають вільне призначення і можуть бути використані як для облаштування офісів компаній, так і для надання послуг, торгівлі. Вітринне скло, окремі вхідні групи, вільні планування, інженерія найвищої якості - все це є важливими перевагами комерційної нерухомості в комплексі Busov Hill.

Зручні транспортні розв'язки, респектабельне оточення, високий статус будинку і його майбутніх мешканців - всі ці фактори є запорукою успішного бізнесу для майбутніх власників комерційної нерухомості в ЖК Busov Hill.

Підібрати цікаву конфігурацію, ознайомитися з плануванням і відвідати вільні комерційні площі можна, звернувшись до офісу продажу.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ BUSOV HILL

Забудовник здійснює винятково продаж нежитлових приміщень. Водночас ми приймаємо заявки потенційних орендарів площ для подальшого надання інвесторам-покупцям комерційної нерухомості.

Для заповнення заявки на оренду, необхідно обрати бажану площу і заповнити відповідну анкету-заявку в офісі продажів.

Інвестори, які бажають придбати приміщення для подальшої здачі в оренду, отримують можливість відразу ознайомитися з пулом зацікавлених орендарів. Таким чином, вкладаючи кошти в комерційну нерухомість Busov Hill, можна бути впевненим в мінімальних строках повернення та примноження інвестицій.

Переваги наших офісів
Для бізнесу класу deluxe
01.

100% оточення споживачами з високим рівнем доходів, які потребують якісних товарів, сервісу і послуг

Для бізнесу класу deluxe
Вітрини
02.

Всі комерційні приміщення мають фасадне скління від підлоги до стелі на всю ширину стіни, що забезпечує максимум світла і комфорту для роботи

Вітрини
Окремі входи
03.

Для кожного приміщення нижнього рівня, ми передбачили автономний фасадний вхід. Приміщення верхнього рівня мають фасадні входи з підйомомкомфортними сходами - клієнти знайдуть Вас в лічені секунди!

Окремі входи
Інженерія
04.

Будівля обладнана новітніми системами і обладнанням. Автономна система опалення та гарячого водопостачання, незалежні вводи електроенергії.

Інженерія
IP і телефонія
05.

Широкий вибір провайдерів, необмежена кількість телефонних ліній (оптоволокно)

IP і телефонія
Збереження майна
06.

Система пожежних датчиків, пожежна сигналізація з виведенням на центральний пункт

Збереження майна
Диспетчеризація
07.

Цілодобова робота диспетчерського пункту, оперативне реагування власної служби експлуатації

Диспетчеризація
Система безпеки
08.

Цілодобова охорона і відеоспостереження, система контролю доступу

Система безпеки
Зв'язатися з менеджером
Комерційна нерухомість на Печерську - офіси для найвибагливіших

Розташування в центрі Києва, зручні транспортні розв'язки, респектабельне оточення – це ті чинники, які сприяють бажанню купити офіс на Печерську. Крім центрального розташування, важливу роль для придбання комерційної нерухомості в Печерському районі Києва відіграє і статус будинку, в якому буде розташований офіс.

Комерційна нерухомість в новому будинку преміум-класу, безумовно, буде підкреслювати VIP статус Вашої компанії.

Нежитлові приміщення на Печерську - це також відмінне джерело доходів, у разі їх здачі в оренду. Сьогодні комплекс Busov Hill пропонує приміщення під магазин, сферу послуг в центрі Києва.

Практично вся комерційна нерухомість в нашому домі має окремі вхідні групи і вітринне скло. Важливо, що в продажу є виключно фасадні приміщення на Печерську. При цьому всі офіси мають вільне цільове призначення та необмежені можливості для перепланування.

Сьогодні багатьох цікавить оренда офісів на Печерську. Також, завдяки оточенню виключно людьми з високим рівнем доходів, багато хто хоче купити приміщення під магазин на Печерську або приміщення під салон в центрі Києва .

Офіс продажу ЖК Busov Hill сьогодні надає інвесторам не просто комерційну нерухомість на Печерську, а готові бізнес-рішення. Так, ми обробляємо заявки потенційних орендарів і надаємо їх нашим покупцям офісів на Печерську.

Таким чином, придбавши в комплексі Busov Hill нежитлове приміщення на Печерську, Ви отримуєте гарантію збереження і примноження своїх інвестицій.