Пентхауси
Панорама з вікна Пентхауси в центрі Києва з терасами
На верхніх поверхах комплексу розташовані ексклюзивні пентхауси з відкритими терасами і панорамними краєвидами на весь Київ.
 
Конструктивні особливості будинку дозволяють комфортно розмістити на літніх майданчиках альтанки, мангали і навіть басейни. Для максимальної зручності та безпеки мешканців преміальних квартир, по периметру терас встановлено захисну огорожу з використанням загартованого скла. Така конструкція дозволяє одночасно милуватися чудовими краєвидами та відчувати затишок і захищеність.
 
Площа відкритих терас становить від 22 до 148 м2, а мінімальна площа пентхауса - 145 м2. Власники преміальних квартир можуть розширити свій пентхаус, приєднавши сусідні апартаменти, аж до створення власного поверху.
 
Наявність і планування пентхаусів уточнюйте в офісі продажів!
Завантажити PDF планування

back
Замовити дзвінок вкажіть ваші дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Дякуємо! Заявка успішно відправлено
Менеджер скоро зв'яжеться
з Вами, чекайте дзвінка.

Пентхаус в Києві

Ідея купити пентхаус в Києві як альтернативу заміського будинку виникає у багатьох. Судіть самі: просторий пентхаус в Києві поєднує зручність міського життя з приватністю власної земельної ділянки.

Щоб вибрати ідеальний пентхаус в Києві, необхідно пам'ятати про екологічну ситуацію. Так, сусідство з гучними магістралями, вихлопні гази автомобілів - суттєвий аргумент проти того, щоб купити пентхаус в центрі Києва.

Навпаки, вибравши ексклюзивні апартаменти в Busov Hill, Ви отримаєте свіже повітря Національного ботанічного саду і тишу заміського маєтку - одним словом, це буде ідеальний пентхаус на Печерську.

Одним з важливих аргументів за те, щоб купити пентхаус в Києві, також є краєвиди. Пентхауси на Печерську рідко можуть похвалитися такими панорамами з вікон, як пентхауси в ЖК Busov Hill.

Національний ботанічний сад, Києво-Печерська Лавра, монумент Батьківщина-мати, благородні маєтки приватного сектору, Дніпро і Південний міст - ці панорами будуть радувати Ваше око кожен день, якщо Ви купите пентхаус на Печерську в комплексі Busov Hill.

Як правильно вибрати пентхаус в Києві?

По-перше, необхідно звертати увагу на екологічну обстановку біля будинку, а також на зручність транспортного сполучення - тобто купити пентхаус на Печерську.

Але далеко не всі пентхауси на Печерську мають високі видовими характеристиками. Ви ж не хочете, щоб ваш пентхаус в Києві виходив на вікна сусіднього будинку? Для цього оглядаючи пентхауси Печерського району, вибирайте апартаменти в Busov Hill - тоді ви точно купите самий видовий пентхаус в Києві.

Продаж пентхаусів в Києві здійснюється ще на стадії зведення будинку. Особливо це важливо, якщо Ви хочете створити ексклюзивний пентхаус шляхом об'єднання квартир. Пентхауси в новобудовах Києва можна перепланувати на свій смак, можливо навіть відведення для своїх потреб цілого поверху.

Саме в ЖК Busov Hill пентхауси на Печерську дозволяють створити цілий поверх апартаментів, втіливши в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Зверніть увагу, що важливо купити пентхаус з терасами в Києві - так як інакше Ви отримаєте просто видову квартиру, але без власного літнього майданчика для відпочинку. Пентхауси з терасами на Печерську від забудовника найкраще обрати в ЖК Busov Hill, оскільки всі тераси мають вітрозахисне скляне огороження, яке дозволить Вам в будь-яку погоду насолоджуватися панорамою Вашого пентхауса на Печерську.

Але варто поспішити! У ЖК Busov Hill передбачено всього чотири пентхауса з терасами. Розкішні апартаменти дозволять Вам успішно завершити пошуки ідеальноговидового пентхауса в Києві.

1-15
16-18
19-20
21