Умови придбання
Умови придбання

Як купити квартиру в ЖК Busov Hill?

Купівля квартир в елітному житловому комплексі Busov Hill відбувається шляхом нотаріального оформлення договору купівлі-продажу.

 ЖК Busov Hill введений в експлуатацію 20 листопада 2018 р.

22 грудня 2018 р. житловому комплексу Busov Hill присвоєно поштову адресу - вул. Буслівська, 12.

28 лютого 2019 року в ЖК Busov Hill створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

15 березня 2019 р ОСББ ЖК «Бусов Хілл» пройшло державну реєстрацію.

 На сьогодні будинок переданий під заселення.

 Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером:

044 374 11 22.

Документація
Учасники проекту
 • Житлобудінвест - фото
  Житлобудінвест

  Компанія Житлобудінвест заснована в 2002 році. У портфелі реалізованих компанією та її топ-менеджментом проектів - промислові об'єкти, елітні маєтки, багатоквартирні житлові будинки. Головна гордість компанії - клубний будинок «Zverinetskiy», введений в експлуатацію в 2013 р і достроково переданий під заселення.

  У 2012 році як генеральний підрядник будівництва ЖК «Zverinetskiy», компанія «Житлобудінвест» була нагороджена Національною премією City Awards в номінації «Найпрестижніший житловий комплекс». У 2013 році за зведення «Житлового комплексу року» компанія «Житлобудінвест» нагороджена професійною премією «Український будівельний Олімп». Новий проект компанії – ЖК «Busov Hill» – в 2015 році став переможцем в номінації «Елітна новобудова року» Всеукраїнської професійної премії «Український будівельний Олімп».

 • Житлоінвест - фото
  Житлоінвест

  Фінансова компанія Житлоінвест спеціалізується на реалізації нерухомості через Фонд фінансування будівництва. Статутний капітал компанії - 25 млн грн. Компанія є управителем коштів інвестора, здійснює не тільки інвестування, а й контроль за ефективним використанням коштів покупців квартир спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

  Компанія діє на підставі Свідоцтва серії ФК №600, виданого Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 14.07.2015 та Розпорядження № 1 680 від 14.07.2015 про видачу ліцензії на здійснення діяльності із залученням грошових коштів для фінансування об'єктів будівництва.

 • Укргазбанк - фото
  Укргазбанк

  Фінансування будівництва Busov Hill здійснюється через ПАТ Акціонерний банк Укргазбанк.

  ПАТ АБ «Укргазбанк» - банк з державною часткою в капіталі 94,9%, заснований в 1993 році. Банк належить до I групи банків за класифікацією НБУ і посідає 15 позицію за активами серед усіх банків України.

   Як партнер проекту, банк акумулює кошти інвесторів, через Фонд фінансування будівництва здійснює контроль за ефективним використанням коштів.

Безпека інвестицій

Будівництво Busov Hill здійснюється на підставі Ліцензії Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт від 25 липня 2016 року (наказ ДАБІ № 27-Л від 25 липня 2016 року) та дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт № ІУ 115150760137 від 17 березня 2015 року. Земельна ділянка, на якій зводиться Busov Hill, є власністю компанії-забудовника. 

Придбання квартир здійснюється через найбільш законний і прозорий механізм - Фонд фінансування будівництва виду А. Кошти інвесторів надходять на рахунок фінансової компанії, яка поетапно фінансує будівництво і представляє інтереси інвесторів у відносинах із Забудовником. Фінансова компанія є підзвітною державному органу - Національній комісії у сфері регулювання ринків фінансових послуг, обов'язковими є і щорічні незалежні аудиторські перевірки фінансової компанії за міжнародними стандартами.

Після введення в експлуатацію та повної оплати вартості, Забудовник за свій рахунок оформлює і надає інвестору правовстановлюючі документи на квартиру: технічний паспорт і витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Записатися на перегляд
Як вигідно купити квартиру на Печерську?

Інвестування в будинки, що будуються, має ряд істотних переваг. Перше - це, безумовно, вартість. Адже не секрет, що вартість квартири на Печерську буде набагато вище в введеному в експлуатацію будинку, ніж в споруджуваному. Традиційно залишаючись найдорожчими в Києві, квартири на Печерську є вигідною інвестицією. Річне зростання вартості становить від 20% до 60%, залежно від класу будинку і ексклюзивності самої квартири.

Крім того, бажаючи купити квартиру на Печерську в новому будинку з документами, Ви зіткнетеся з досить високими ставками оподаткування. Незважаючи на те, що згідно із законом більшість з них зобов'язаний заплатити продавець, за фактом ці витрати входять у вартість квартири і лягають на гаманець покупця.

У той же час, якщо купити квартиру на Печерську в споруджуваному житловому комплексі Busov Hill, то забудовник безкоштовно оформить правовстановлюючі документи на інвестора, а покупка квартири через Фонд фінансування будівництва виключає необхідність платити податки.

Важливий аргумент за те, щоб купити квартиру на Печерську в споруджуваному комплексі Busov Hill - це також можливість виконати і узаконити перепланування апартаментів до введення в експлуатацію без особливих тимчасових і грошових втрат і бюрократичних процедур.

Природно, до здійснення покупки квартири на Печерську необхідно ретельно перевірити наявність у забудовника всієї необхідної дозвільної документації по будівництву. Важливо також вивчити законність механізму інвестування в квартири на Печерську.

В офісі продажів житлового комплексу Busov Hill, перш ніж здійснити операцію, юристи інвестора можуть переконатися в наявності всієї необхідної дозвільної документації у забудовника і фінансової компанії. Крім того, Фонд фінансування будівництва виду А - це найбільш законний, прозорий і безпечний спосіб купити квартиру на Печерську в споруджуваному будинку.