УМОВИ ПРИДБАННЯ
УМОВИ ПРИДБАННЯ
Безпека інвестицій

Будівництво Busov Hill здійснюється на підставі Ліцензії Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт від 25 липня 2016 року (наказ ДАБІ № 27-Л від 25 липня 2016 року) та дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт № ІУ 115150760137 від 17 березня 2015 року. Земельна ділянка, на якій зводиться Busov Hill, є власністю компанії-забудовника. 

Придбання квартир здійснюється через найбільш законний і прозорий механізм - Фонд фінансування будівництва виду А. Кошти інвесторів надходять на рахунок фінансової компанії, яка поетапно фінансує будівництво і представляє інтереси інвесторів у відносинах із Забудовником. Фінансова компанія є підзвітною державному органу - Національній комісії у сфері регулювання ринків фінансових послуг, обов'язковими є і щорічні незалежні аудиторські перевірки фінансової компанії за міжнародними стандартами.

Після введення в експлуатацію та повної оплати вартості, Забудовник за свій рахунок оформлює і надає інвестору правовстановлюючі документи на квартиру: технічний паспорт і витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Документація
Учасники проекту
 • Житлобудінвест - фото
  Житлобудінвест

  Компанія Житлобудінвест заснована в 2002 році. У портфелі реалізованих компанією та її топ-менеджментом проектів - промислові об'єкти, елітні маєтки, багатоквартирні житлові будинки. Головна гордість компанії - клубний будинок «Zverinetskiy», введений в експлуатацію в 2013 р і достроково переданий під заселення.

  У 2012 році як генеральний підрядник будівництва ЖК «Zverinetskiy», компанія «Житлобудінвест» була нагороджена Національною премією City Awards в номінації «Найпрестижніший житловий комплекс». У 2013 році за зведення «Житлового комплексу року» компанія «Житлобудінвест» нагороджена професійною премією «Український будівельний Олімп». Новий проект компанії – ЖК «Busov Hill» – в 2015 році став переможцем в номінації «Елітна новобудова року» Всеукраїнської професійної премії «Український будівельний Олімп».

 • Житлоінвест - фото
  Житлоінвест

  Фінансова компанія Житлоінвест спеціалізується на реалізації нерухомості через Фонд фінансування будівництва. Статутний капітал компанії - 25 млн грн. Компанія є управителем коштів інвестора, здійснює не тільки інвестування, а й контроль за ефективним використанням коштів покупців квартир спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

  Компанія діє на підставі Свідоцтва серії ФК №600, виданого Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 14.07.2015 та Розпорядження № 1 680 від 14.07.2015 про видачу ліцензії на здійснення діяльності із залученням грошових коштів для фінансування об'єктів будівництва.

 • Укргазбанк - фото
  Укргазбанк

  Фінансування будівництва Busov Hill здійснюється через ПАТ Акціонерний банк Укргазбанк.

  ПАТ АБ «Укргазбанк» - банк з державною часткою в капіталі 94,9%, заснований в 1993 році. Банк належить до I групи банків за класифікацією НБУ і посідає 15 позицію за активами серед усіх банків України.

   Як партнер проекту, банк акумулює кошти інвесторів, через Фонд фінансування будівництва здійснює контроль за ефективним використанням коштів.

Як купити квартиру в ЖК Busov Hill?

Залежно від умов оплати, існує кілька варіантів покупки квартир і комерційної нерухомості в ЖК Busov Hill:

 • 100% оплата. Покупець оплачує всю вартість квартири протягом 3-х банківських днів з дати підписання договору. При 100% оплаті передбачені знижки, згідно з чинними програмами лояльності офісу продажів.
 • Розстрочка від забудовника. Мінімальна сума першого внеску - 30% від вартості квартири - вноситься протягом 3-х банківських днів з дня підписання договору. Залишок суми вноситься щомісячно рівними платежами, при цьому останній платіж повинен бути здійснений не пізніше 30 днів до дати введення в експлуатацію. Розстрочка від забудовника є безвыдсотковою, а вартість квартири - фіксованою.
 •  Купівля в кредит. Квартиру в ЖК Busov Hill можна придбати в кредит, скориставшись програмою для клієнтів комплексу від ПАТ АБ «Укргазбанк». Кредит надається в гривні, на термін до 20 років. Сума мінімального внеску власними коштами покупця становить 30% вартості квартири. Купівля квартири в кредит надає право скористатися програмами лояльності, передбаченими для 100% оплати.

Для придбання квартири, підписується Договір про участь у Фонді фінансування будівництва. Необхідні документи для підписання Договору (для громадян України): внутрішній паспорт і ідентифікаційний код.

 Зверніть увагу! Придбання квартири в новобудові до введення в експлуатацію є інвестицією і, як наслідок, не вимагає додаткових податкових платежів. Крім вартості квартири, оплачується тільки винагорода фінансової компанії - Управителя Фонду фінансування будівництва (0,5% суми угоди).

 Оформлення документів на право власності на квартиру проводиться Забудовником за рахунок власних коштів.