Кліматичне обладнання у фойє

Кліматичне обладнання у фойє

Завершено встановлення кліматичного обладнання в фойє ЖК Busov Hill

Фойє ЖК Busov Hill має безпрецедентну для столичних новобудов висоту стелі - 8 метрів, при цьому одна зі стін приміщення повністю виконана у склі. Така розкішна конфігурація вимагає особливо ретельного підходу при виборі кліматичного обладнання, аби забезпечити прохолоду в літню пору і якісний рівномірний обігрів взимку.

Для максимального комфорту мешканців комплексу та їхніх гостей, в фойє ЖК Busov Hill встановили надпотужне кліматичне обладнання японського бренду Daikin, виготовлене в Бельгії. Кондиціонер працює з інверторним управлінням процесора, що забезпечує високоточну підтримку внутрішньої температури і дає можливість працювати в широкому діапазоні зовнішніх температур: від + 35 ° С до -15 ° С. Потужність обладнання на максимальному режимі роботи - 23 кВт.

Обігрів фойє взимку забезпечать системи електропідігріву підлоги, а також канальні радіусні конвектори з примусовою вентиляцією від німецького бренду REIER.

Важливо, що все кліматичне обладнання працює абсолютно безшумно і повністю приховане від очей відвідувачів фойє. Таким чином, вдалося створити максимально комфортні умови без зміни зовнішнього вигляду центрального фойє.

Останні новини
Почніть весну з виду на квітучий Ботанічний сад!
Останні квартири за супер ціною в будинку преміум-класу.
Читати більше
Дитячий ігровий майданчик
У будинку преміум класу Busov Hill на Печерську функціонує дитячий майданчик.
Читати більше
Готові квартири з дизайнерськими рішеннями
У житловому будинку преміум класу Busov Hill на Печерську пропонуються відразу три квартири з дизайнерським ремонтом на Ваш вибір.
Читати більше
Busov Hill: новий відеоогляд
Переконайтеся в прекрасній сучасній архітектурі ЖК «Бусов Хілл», переглянувши новий відеоогляд нашого будинку.
Читати більше